Adrian został bohaterem Liverpoolu

W tym sezonie, kiedy Alisson Becker doznał kontuzji w pierwszej rundzie Premier League, wielu uważało, że obrona Liverpoolu będzie trudna. Ponieważ jego Koszulka Liverpool reprezentuje najlepszy poziom ich obrony. Ale musiałby odpoczywać przez około miesiąc. Ich trener Jurgen Klopp martwił się sytuacją.

Jednak Liverpoolowi nigdy nie brakuje bohaterów. W wczorajszym finale Superpucharu Europy Adrian został bohaterem Liverpoolu. W pierwszej połowie gry główną rolę odegrała Koszulka Chelsea. Strzelili wcześnie i utrzymali prowadzenie 1-0. W drugiej połowie Liverpool rozpoczął atak all-out, aby dogonić Chelsea. Narysowali 2-2. W rezultacie gra przerodziła się w brutalną strzelaninę kaą. W pierwszych czterech rzutach kaych obie strony strzelały bramki. Ale w piątym rzucie kaym Adrian skutecznie zablokował strzał Chelsea.

Ostatecznie Liverpool pokonał Chelsea 7-6, aby wygrać mistrzostwo, a Adrien stał się najważniejszym graczem w tej grze. Więc jego koledzy z drużyny i trener przytulili go i świętowali dziko. Jego wysiłki zasługiwały na takie traktowanie.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 265 تاريخ : پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت: 21:58