Salah jest podejrzany o ciężkie rany

ساخت وبلاگ

Mohamed Salah sprawdził się w tym sezonie. Pokazał nam, że zasługuje na noszenie Koszulka Liverpool. Chociaż Liverpool został niedawno pokonany przez Barcelonę 3: 0 w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów, nadal ma szansę zmierzyć się z Barceloną w domu. Jednak wczoraj mieli niefortunne wiadomości.

Ich główny napastnik Salah doznał poważnej kontuzji w meczu z Newcastle United. Salah był również wybitny w pierwszej połowie meczu. Strzelił gola. Ale w drugiej połowie musiał zdjąć koszulki piłkarskie i opuścić boisko. Przeciwnik został powalony na głowę podczas walki o piłkę. Potem leżał w agonii na ziemi i stracił przytomność. W końcu został rozebrany na boisku i poddany leczeniu.

Więc jego zdrowie nie jest optymistyczne. Niektórzy eksperci podejrzewali, że doznał poważnej kontuzji i pomyślał, że może nie być w stanie zagrać w drugiej rundzie przeciwko Barcelonie. To naprawdę zła wiadomość dla Liverpoolu.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 298 تاريخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 ساعت: 3:12