Harry Kane poprawia ofensywę Tottenhamu

Ostatnio niektóre media skrytykowały, że powrót Harry'ego Kane'a z powodu kontuzji spowolnił atak Tottenham Spurs. Ale po wczorajszej grze wierzę, że nikt nigdy nie będzie wątpił w przyszłość w koszulki piłkarskie Spurs. To był drugi etap ćwierćfinału ligi mistrzów, a Kane strzelił jedynego gola w meczu.

W pierwszej połowie przeciwnicy Tottenhamu Borussia Dortmund byli aktywni w ataku. Wręcz przeciwnie, Tottenham grał nieco konserwatywnie. Ale Dortmund nie zdołał strzelić gola. W połowie meczu trener Porchino poprawił mentalność zawodników w Koszulka Tottenham Hotspur. Wtedy mogliśmy wyraźnie zobaczyć, że grali bardziej spokojnie. Po tym jak Kane zdobył kluczowy cel, wszyscy byli zainspirowani i mieli pewność, że wygrają. W końcu Tottenham wyeliminował Dortmund 1: 0.

Były trener Spurów, Harry Redknapp, mówił po meczu bardzo dobrze o Kane'u. Powiedział: "Niektórzy idioci powiedzieli, że Kane spowolnił atak Tottenhamu, to nonsens, który nie tylko zwiększa ofensywę Tottenhamu, ale także potrafi zakończyć grę, Tottenham go potrzebuje!"

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 278 تاريخ : چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت: 14:57