Peterowi Boszowi nie udało się pomścić Dortmundu

Jeśli jesteś trenerem i strzelasz z klubu, nad którym ciężko pracowałeś, co byś zrobił na pomstę? Myślę, że najlepszym sposobem na pomszczenie jest noszenie koszulki piłkarskie trenera z innego klubu w tej samej lidze. Następnie pokonuj poprzedni klub za każdym razem, gdy twój obecny klub będzie przeciwko niemu. I to właśnie robi trener Bayer Leverkusen, Peter Bosz.

Bosz zapisał się jako trener Borussii Dortmund w czerwcu 2017 roku. Jednak bez prowadzenia zawodników w Koszulka Borussia Dortmund, aby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, został zwolniony sześć miesięcy później. Był spokojny o wynik, ale myślę, że musi mieć jakąś urazę do Dortmundu. Dlatego zapisał się na trenera Leverkusena w tym samym miesiącu, w którym został zwolniony. On chce zemsty.

W ubiegłą sobotę Leverkusen rzucił wyzwanie Dortmundowi. Oznaczało to, że Bosz zaczął się zemścić. To mecz, w którym nie mogliśmy powiedzieć, która strona wygra do ostatnich kilku minut. Bosz ostatecznie nie zdołał zemścić się na Dortmund z wynikiem 3: 2, ale zawodnicy z koszulki piłkarskie Leverkusen zdominowali otwarcie 20 minut meczu. Jednak zdolność coachingu Bosza wyraźnie zrobiła na nas wrażenie. W końcu Leverkusen zajmuje siódme miejsce w klasyfikacji Bundesligi i Dortmundu.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 262 تاريخ : سه شنبه 7 اسفند 1397 ساعت: 10:15