Cristiano Ronaldo nigdy nie zawodzi fanów

Chociaż mecz reprezentacji Portugalii i Magyar Labdarúgó-szövetség dobiegł końca, występ Cristiano Ronaldo w tym meczu nigdy nie rozczarowuje kibiców. Ten mecz również powiedział całej publiczności, że druga połowa meczu jest kluczem do wygranej lub przegranej. Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej pokonała Magyar Labdarúgó-szövetség 3:0, pozostawiając na scenie kibiców krzyczących Cristiano Ronaldo w atmosferze czerwonej Stroje Piłkarskie.

W obliczu zawodów na światowym poziomie wszyscy widzowie powinni zachować odpowiednią cierpliwość. Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej i Magyar Labdarúgó-szövetség nie strzeliły goli w pierwszej połowie meczu. Wielu kibiców zaczęło kwestionować siłę Cristiano Ronaldo, a fani Magyar Labdarúgó-szövetség również kwestionują zawodników reprezentacji narodowej. Ale kiedy reprezentacja Portugalii objęła prowadzenie, Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole w następnym meczu.

Niezależnie od tego, czy Cristiano Ronaldo strzeli gola w Serie A, czy w Pucharze Europy, ma tę samą akcję świętowania gola. Pobiegł do linii bocznej i odwrócił się, pozwalając fanom na widowni zobaczyć Koszulka Euro 2020 Portugalia numer 7. Cristiano Ronaldo, z którym przeprowadzono wywiad po meczu, zabrał przed sobą drinka. Jego zachowanie wpłynęło na wartość tego napoju. To wojownik na boisku, Cristiano Ronaldo, który poza boiskiem ma osobisty urok.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 244 تاريخ : پنجشنبه 27 خرداد 1400 ساعت: 21:08