Mecze kontratakowane przez przeciwników

Spotkanie z różnymi wydarzeniami to doświadczenie. Dla trenera Tottenham Hotspur José Mourinho przeszedł wiele meczów, ale po raz pierwszy nie udało mu się wygrać z trzema bramkami przed nim.

Gra, która się zakończyła, jest dla wszystkich entuzjastami tej gry. To był Tottenham Hotspur zremisował 3: 3 z West Ham United. To już drugi raz, kiedy Tottenham Hotspur został wyrównany przez kontratak w ostatniej minucie meczu. W pierwszych 16 minutach w Koszulka Tottenham Hotspur zagrali 3-bramkowe prowadzenie i kontrolowali absolutną przewagę na boisku. Jednak w ostatnich 10 minutach zostali wyrównani przez swoich przeciwników. Większość ludzi uważa, że był to błąd taktyczny trenera José Mourinho.

Fani, którzy oglądali mecz, powinni również zobaczyć reakcje trenerów obu drużyn, co jest naprawdę urocze. Jednak znakomity występ zawodników West Ham United, którzy nosili Stroje Piłkarskie, w końcu podekscytował ich głównego trenera.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 196 تاريخ : چهارشنبه 30 مهر 1399 ساعت: 1:27