Znakomity Zlatan Ibrahimović

W tym sezonie Serie A, mimo że 38-letni Zlatan Ibrahimović nie jest już młody, przyniósł znaczące zmiany do A.C. Milan. Bez względu na wyniki czy nastawienie mentalne, wyniki zespołu są zupełnie nowe.

W 35. rundzie Serie A A.C. Milan pokonał 2-1 US Sassuolo Calcio. Zlatan Ibrahimović w Koszulka AC Milan strzelił dwa gole w połowie. Mało tego, zachował też swoją efektywność. Zlatan Ibrahimović strzelił 4 gole i 3 asysty w 7 meczach po rewanżu, tworząc linię ofensywną zespołu. Od czasu rewanżu w Serie A, A.C. Milan pozostał niepokonany, a zespół niedawno osiągnął doskonały rekord 9 rund, 7 zwycięstw i 2 remisy. Po tym meczu ranking najpierw wrócił do pierwszej piątki, a zespół przedłużył również kontrakt z trenerem Stefano Pioli na 2 lata.

Odkąd Zlatan Ibrahimović dołączył do A.C. Milan w tym zimowym oknie, zespół odwrócił niekorzystną sytuację pierwszej połowy sezonu. Jednak zawodnicy A.C. Milan w Stroje Piłkarskie w następnej rundzie zmierzą się z Atalantą, jedną z najlepszych drużyn Serie A.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 257 تاريخ : چهارشنبه 1 مرداد 1399 ساعت: 11:47