Turniej Premier League uruchamia się ponownie

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy pojedynek po ponownym uruchomieniu Premier League. W 28 rundzie Manchester City pokonał Arsenal F.C. 3-0 To zwycięstwo opóźni postęp mistrzostw Liverpoolu. Nawet jeśli the Reds wygrają następny mecz, nie mogą wcześniej zdobyć mistrzostwa.

W obliczu pierwszej gry wspaniały mecz okazał się wygraną poboczną. Manchester City całkowicie stłumił Arsenal F.C. Arsenal F.C., który przegrał, nie wygrał w 26 kolejnych meczach. Raheem Sterling, mając na sobie Koszulka Manchester City po drugiej stronie, również strzelił swojego pierwszego gola w 2020 roku, prowadząc drużynę w pierwszej połowie. Podczas ponownej walki w drugiej połowie na polu pojawiła się niepokojąca scena. Niedługo po tym, jak Manchester City wykorzystał zmiany, ich zawodnicy zderzyli się z bramkarzami poza polem kaym. Gracz został ranny i wyciągnięty z boiska na noszach.

Ostatecznie Manchester City zdecydowanie zapewnił zwycięstwo. Jednak w tej pierwszej grze stan fizyczny graczy noszących Stroje Piłkarskie jest niepokojący. Trzech zawodników z obu stron opuściło stadion z powodu kontuzji, a nawet Manchester City, który wygrał mecz, nie był szczęśliwy.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 255 تاريخ : پنجشنبه 29 خرداد 1399 ساعت: 13:58