Haaland ustanowił nowy rekord Ligi Mistrzów

Jestem pewien, że wiele osób oglądało wczoraj ćwierćfinały Ligi Mistrzów. Wśród nich był jeden gracz, który zachwycił wszystkich: Erling Haaland. Był w Dortmundzie od mniej niż dwóch miesięcy. I po raz pierwszy założył Koszulka Borussia Dortmund w meczu Ligi Mistrzów. Jednak natychmiast zaczął występ.

W 69. minucie meczu, po otrzymaniu podania od kolegi z drużyny, Haaland strzelił gola z precyzją. To był jego dziewiąty gol w Lidze Mistrzów, ale jego występ trwał nadal. W 77. minucie złapał szansę z pola kaego i strzelił potężnym strzałem. Napastnik, który nie ukończył 20 lat, był naprawdę niesamowity! Jego występ całkowicie przyćmił koszulka Paris Saint-Germain.

W końcu poprowadził Dortmund do zwycięstwa 2-1. Ponadto ustanowił nowy rekord Ligi Mistrzów po meczu. Strzelił łącznie 10 bramek w swoich pierwszych siedmiu meczach Ligi Mistrzów, ustanawiając rekord najszybszego zdobycia 10 bramek w lidze.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 232 تاريخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت: 22:35