Juventus pokonał Fiorentinę, by awansować do Serie A

Sędzia Marco Guida początkowo przyznał Fiorentinie karę 18 minut za piłkę ręczną Giorgio Chiellini.

Ale trzy minuty później - kiedy Jordan Veretout czekał, by wykonać rzut - Guida zmienił decyzję po konsultacji z VAR i zamiast tego oddał rzut wolny Juve na spalonym.

Federico Beardeschi i Gonzalo Higuain strzelili gole Juventus.

Doskonały rzut wolny Bearda, po przerwie, dał im prowadzenie, a Higuain w Koszulki Piłkarskie Juventus Domowe zwinął się do domu późną sekundą, tuż za pudełkiem.

Bramkarz Gianluigi Buffon, który przejdzie na emeryturę tego lata, pojawił się na swoim koncie w 500. lidze.Jak odróżnić Koszulki Piłkarskie Juventus Dla Dzieci jest oryginalne?

Możesz kontrolować gry, po prostu dobrze broniąc i nie dając przeciwnikom żadnych szans.
Fiorentina grała naprawdę dobrze i wywierała na nas presję. Nie daliśmy im jednak zbyt wielu szans w pierwszej połowie - nawet gdy trafili na słupek.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 375 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 12:52