Mohamed Salah będzie legendą Liverpoolu

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

Fani są bardzo jasne, jeśli gracz chce być legendą zespołu.Następnie musi wnieść ogromny wkład do zespołu, wygrać więcej gier, pozwolić fanom zapamiętać swój numer Stroje Piłkarskie i nazwę.Widzimy, że wiele zespołów będzie miało legendarną gwiazdę, która zapewni drużynie nieograniczony honor. To jest warte zachodu.

Nasz kontakt z byłym gwiazdorem Liverpoolu, Kevinem Keeganem, polega na tym, że wierzy on, że Mohamed Salah może stać się legendą Armii Czerwonej.

Kevin Keegan powiedział, że nie jest łatwo zostać legendą Liverpoolu, co oznacza, że ​​musisz wygrać ważne nagrody dla tego Liverpoolu, ale on wierzy, że Mohamed Salah może to zrobić. Niech fani pamiętają numer jego Koszulka Liverpool na zawsze, jest to bardzo szczęśliwa rzecz.

"Jeśli twoja drużyna nie osiągnęła wielkiego sukcesu, nie możesz być członkiem legendy Liverpoolu Musisz wygrać Mistrzostwa Europy lub tytuł ligi Tak, wierzę, że Mohamed Salah może to zrobić, to dla Twojego pytania jest odpowiedź ponieważ Liverpool ma szansę wygrać tytuł mistrzowski w tym sezonie. "

...
نویسنده : kelly بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 15 مهر 1397 ساعت: 18:11