Czy Gareth Bale może doprowadzić Real Madryt do zwycięstwa ponownie

ساخت وبلاگ
چکیده : Można powiedzieć, że odejście gwiazdy Realu Madryt jest największą wiadomością w 2018 roku. Chociaż ... با عنوان : Czy Gareth Bale może doprowadzić Real Madryt do zwycięstwa ponownie بخوانید :

Można powiedzieć, że odejście gwiazdy Realu Madryt jest największą wiadomością w 2018 roku. Chociaż wielu fanów będzie smutnych, fani, którzy lubią Real Madryt nadal mają do niego zaufanie. Nadal widzimy, że fani będą kupować Stroje Piłkarskie do oglądania gry. Więc powinieneś mieć koszulkę, którą lubisz.

W trzech meczach nowego sezonu, Gareth Bale strzelił 2 gole i wysłał 3 asysty, średnio 1,66 goli. W ostatnich 9 meczach sezonu, Gareth Bale strzelił 9 bramek, prawie 7. W meczu padły 8 bramek i strzelił więcej niż 1 gol na mecz, pokazując niezwykły status.

Chociaż Gareth Bale jest na boisku w Koszulka Real Madryt nr 11, nie ma to wpływu na jego pozycję jako gwiazdy numer jeden w Realu Madryt. Z łatwością pokonał bramkę po przymusowym wyprzedzeniu Marca Muniesa Martíneza w drugiej połowie, który zdobył morale Realu Madryt.

...
نویسنده : kelly بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 20 شهريور 1397 ساعت: 19:38