Znaczenie Messi Argentyna | بلاگ

Znaczenie Messi Argentyna

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

Argentyna przyjmie dwa mecze rozgrzewkowe w Gwatemali i Kolumbii, a Messi nie zostanie przyjęty do reprezentacji narodowej. Oczywiście argentyńskiemu królowi piłki potrzeba trochę czasu, aby wydostać się z mgły porażki Pucharu Świata. Jednak Messi nie wycofał się całkowicie z reprezentacji narodowej. Z szacunku dla Messiego, nikt z nowej gwiazdy treningowej reprezentacji Argentyny nie skorzysta z Stroje Piłkarskie nr 10, ponieważ cała Argentyna czeka na powrót Messiego.

Przed Mistrzostwami Świata Messi powiedział, że może wycofać się z kadry narodowej po Mistrzostwach Świata. Jednak w Rosji Argentyna nie spisała się dobrze. Messi nie ogłosił reprezentacji narodowej po Mistrzostwach Świata, ale nie wróci na krótką metę. To jest konsensus, który osiągnął z argentyńskim trenerem i Związkiem Piłki Nożnej.

Po utworzeniu nowej reprezentacji Argentyny, Messi nie został wybrany, ale z szacunku dla Messiego, nikt nie będzie nosił koszulki piłkarskie nr 10, ponieważ cała Argentyna czeka na dzień powrotu Messiego.

...
نویسنده : kelly بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 18 شهريور 1397 ساعت: 9:58