Ronaldo nosi koszulkę Juventusu dla całej rodziny

ساخت وبلاگ
چکیده : Często widzimy, że wiele gwiazd przynosi rodzinie Stroje Piłkarskie do robienia zdjęć, jest to swego... با عنوان : Ronaldo nosi koszulkę Juventusu dla całej rodziny بخوانید :

Często widzimy, że wiele gwiazd przynosi rodzinie Stroje Piłkarskie do robienia zdjęć, jest to swego rodzaju miłość do własnego zespołu, więc wybierz rodzinę, aby strzelać razem. Możemy również kupić koszulki dla rodziny, a następnie zrobić takie zdjęcia, które będą piękne.

Nowa gwiazda Juventusu, Ronaldo, ze swoją dziewczyną Georginą i czwórką dzieci, ubranych w Koszulka Juventus, zrobiła zdjęcie portretu rodzinnego w domu Turyna. Jeśli chodzi o portrety rodzinne, Ronaldo otrzymuje również następujący t: Rodzina Juventusu! To zdanie odzwierciedla wysoką inteligencję emocjonalną Ronaldo

Tego lata Ronaldo przerzucił się na Juventus z pancernika Galaxy Real Madryt z opłatą za przejazd w wysokości ponad 100 milionów euro, co jest zdecydowanie pierwszym transferem ciężkim na świecie. Wynagrodzenie Ronaldo znacznie się poprawiło od momentu dołączenia do Juventusu. W Realu zarabia 365 000 £ tygodniowo, ale w ciągu trzech lat Juventusu zarabia prawie 500 000 £ tygodniowo.

...
نویسنده : kelly بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 1 شهريور 1397 ساعت: 19:57