Piłka nożna sprawia że wielu przyjaciół zbiera się razem

ساخت وبلاگ
چکیده : Wielu fanów będzie miało ulubioną drużynę i będą przewidywać, która drużyna wygra mecz... با عنوان : Piłka nożna sprawia że wielu przyjaciół zbiera się razem بخوانید :

Wielu fanów będzie miało ulubioną drużynę i będą przewidywać, która drużyna wygra mecz przed obejrzeniem gry. Czasami będzie to bardziej w stanie napędzić pasję oglądania gry, wielu fanów zdecyduje się nosić Stroje Piłkarskie podczas oglądania ważnych gier, aby reprezentować zespół, który wspiera.

Neville i Carragher stawiają na przyjemną grę karną, przegrany będzie nosił koszulkę drużyny przeciwnej, a ostatecznie Neville przegrał mecz, a także zagrał zakład na żywo na telewizorze, na Koszulka Liverpool Xherdana Shaqiriego nr 23. To bardzo interesująca rzecz. Wszyscy lubimy ten sport i mamy również nasze ulubione gwiazdy, ale mamy nadzieję, że piłka nożna przyniesie nam szczęśliwe rzeczy.

Jednakże, ponieważ Carragher również przegrał w bramce "José Paulo Bezerra Maciel Júnior", musiał również założyć koszulkę ManchesterUnited.

Podaje się, że obie koszulki zostaną sprzedane na aukcji, a wpływy zostaną przekazane na cele charytatywne. Jest to również bardzo ważna rzecz.

...
نویسنده : kelly بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 30 مرداد 1397 ساعت: 20:39