Inter Mediolan był sfrustrowany niskim tempem Crotone

Striker Eder zapewnił gospodarzowi prowadzenie po strzale głową w pierwszej połowie, Kup Koszulki Piłkarskie Inter Mediolan Dla Dzieci,ale nie mogli utrzymać.

Pomocnik Andrea Barberis w drugiej połowie wyrównał podbródek dla Crotone, który znajduje się trzy punkty powyżej strefy zrzutu.wszyscy lubimy jego stroje Piłkarskie Inter Mediolan.

Inter Mediolan doznał piątego strita, a ich czwarty z rzędu wynik 1-1 zakończył się włoskim czołowym lotem.

Spalletti zastąpił dwóch startujących graczy. Kapitan Icardi nieobecny z powodu kontuzji, Edel trafił w środek. Darbet zastąpił Cantora. Nowa pomoc Rafinha i Lisandro - Lopez wciąż siedzą na ławce.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 347 تاريخ : يکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت: 16:01