Mbappé 7 to legendarna liczba

ساخت وبلاگ
چکیده : Mbappé dołączyło do PSG i nosi koszulkę nr 29 dla drużyny. Teraz numer jego Stroje Piłkarskie... با عنوان : Mbappé 7 to legendarna liczba بخوانید :

Mbappé dołączyło do PSG i nosi koszulkę nr 29 dla drużyny. Teraz numer jego Stroje Piłkarskie zmienił się na nr 7. Wcześniej PSG 7 był własnością brazylijskiego skrzydłowego Lucasa Moury, ale w styczniu przeniósł się do klubu piłkarskiego Tottenham Hotspur. Teraz Koszulka Paris Saint-Germain  nr 7 powraca w ręce Mbappé. Mbappé, właściciel 19-letniego mistrza świata w piłce nożnej, powiedział. "Próbowałem poprawić sytuację na boisku, myślę, że to dobry czas, aby zmienić numer koszulki, myślę, że to oznacza, że się rozwijam".

"Nr 7 to legendarny numer: wielu świetnych zawodników przekroczyło koszulkę nr 7. Mam nadzieję, że będę mógł wykorzystać mój występ na boisku, aby udowodnić, że zasługuję na tę wspaniałą liczbę. Będę ciężko pracował, aby poprawić i zobaczyć, gdzie może Idę? Zdobycie tej liczby to świetny początek! "

"Przyszedłem do PSG, aby stworzyć historię, jest tu wiele wspaniałych zadań, to tylko początek, wszyscy jesteśmy tu dla lepszej przyszłości, mam nadzieję, że możemy razem tworzyć wspaniałe rzeczy".

...
نویسنده : kelly بازدید : 14 تاريخ : جمعه 5 مرداد 1397 ساعت: 11:29