Mecz towarzyski Manchester United na sezon 2018-19

ساخت وبلاگ
چکیده : Manchester United wypuścił nową Koszulki Piłkarskie drużyny w sezonie 2018-19. W nowej Koszulka Manc... با عنوان : Mecz towarzyski Manchester United na sezon 2018-19 بخوانید :

Manchester United wypuścił nową Koszulki Piłkarskie drużyny w sezonie 2018-19. W nowej Koszulka Manchester United obchodzona jest 140. rocznica założenia klubu, hołd dla początków klubu z szyną - Newton Heath Cricket and Football Club.

Nowa koszulka zadebiutuje podczas letniej trasy Manchester United w Stanach Zjednoczonych przeciwko klubowi Americas w Arizonie. Bogate tkaniny strukturalne wyraźnie pokazują czarny do czerwonego gradient z czarnymi spodenkami i czerwonymi i czarnymi pasującymi skarpetami. Pasujący.

   "Tory kolejowe w koszulce pochodzą z początków klubu, po raz kolejny pokazując, jak innowacyjne są ich projekty - chwytając wspaniały moment z przeszłości i przekształcając go w koszulkę dla wsparcia zespołu. Wierzę, że fani to pokochają. "

Po tym, jak Kohler został głównym partnerem Manchesteru United i jego pierwszego sponsora w armwrestlingu, reklama Kohlera pojawiła się również na rękawie koszulki Red Devils.

...
نویسنده : kelly بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 27 تير 1397 ساعت: 9:53