Barcelona 1-0 Valencia Lionel Messi imponuje na Camp Nou

Barcelona stara się wygrać zawody Pucharu Hiszpanii o czwarty-prosty sezon i dominować na Camp Nou.

Suarez i Ivan Rakitić zmaowali szanse na pierwszą połowę, a Lionel Messi uderzył w siatkę boczną po przerwie.

Dominowała dominacja Barcelona, ale musiała czekać do 67. minuty na przełom.

Druga noga zostanie rozegrana 8 lutego w Valencia, a Sevilla i Leganes zremisują na 1-1 po pierwszym meczu drugiego półfinału.Gdzie znaleźć Koszulki Piłkarskie Valencia CF.

Wręczono niespodziewany start, ale nie mogłem go wykorzystać, wykonując ciężkie podania i rozczarowujące połączenie.Jego Stroje Piłkarskie Dzieci jest piękna.

Najlepszym piłkarzem Barcelona, jak zwykle, i przez długi czas jedynym graczem, który był zdeterminowany, aby coś się stało. Jego wygięty krzyż doprowadził do przełomowego gola.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 373 تاريخ : جمعه 13 بهمن 1396 ساعت: 18:12