Ronaldo bierze udział w spotkaniu Juventusu, aby pokazać koszulkę nr 7

ساخت وبلاگ
چکیده : Podczas Mistrzostw Świata Ronaldo zakończył transfer do Juventusu, co zaskoczyło fanów na cał... با عنوان : Ronaldo bierze udział w spotkaniu Juventusu, aby pokazać koszulkę nr 7 بخوانید :

Podczas Mistrzostw Świata Ronaldo zakończył transfer do Juventusu, co zaskoczyło fanów na całym świecie. Ale wkrótce fani zrozumieli decyzję o wsparciu Ronaldo i kupili Koszulki Piłkarskie po raz pierwszy.

Ronaldo oficjalnie pojawił się w Juventusie. Ronaldo również pokazał swoją nr 7 Koszulka Juventus w Juventusie. Przewodniczący Juventusu Agnelli i dyrektor generalny Marotta wystąpili także z Ronaldo.

Ronaldo najpierw zaakceptował badanie lekarskie z oddziału Juventusu. Po badaniu lekarskim, Ronaldo, w garniturze, w towarzystwie agenta Mendesa, przybył do siedziby klubu Juventusu i spotkał się z Agnelli i innymi członkami zarządu klubu. W towarzystwie dyrektora generalnego Marotta, Ronaldo udał się do bazy szkoleniowej, aby spotkać nowych członków drużyny. Podał rękę trenerowi Allegri, członkom drużyny Giorgio Chiellini, Pjanicowi i innym. Ronaldo powiedział do fanów po włosku: "Jestem gotowy na grę!"

...
نویسنده : kelly بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 26 تير 1397 ساعت: 15:10