Trener reprezentacji Hiszpanii Lopetegui ogłosił 23 graczy w Pucharze Świata

ساخت وبلاگ
چکیده : Lopetegui powiedział po raz pierwszy: "Chcę, aby wszyscy zrozumieli, że ci, którzy nie z... با عنوان : Trener reprezentacji Hiszpanii Lopetegui ogłosił 23 graczy w Pucharze Świata بخوانید :

Lopetegui powiedział po raz pierwszy: "Chcę, aby wszyscy zrozumieli, że ci, którzy nie zostali wybrani na ostatecznej liście graczy w promocji naszego Pucharu Świata również wnieśli wkład, zawsze jest trudno podejmować decyzje, ale lista ma tylko 23 miejsca w Koniec końców, stworzyliśmy listę 23 osób, które mogą nam najlepiej pomóc, przynosimy najlepszy skład drużyny i musimy walczyć o najlepsze wyniki w Pucharze Świata. Ta koszulka mistrzostwa świata 2018 Hiszpania właśnie jest bardzo popularna. "

Odnosząc się do przyczyny utraty Morata, Lopetegui wyjaśnił: "Przeprowadziłem już wywiady z tymi graczami i nie jest łatwo stworzyć listę 23 osób, ponieważ ktoś zawsze będzie pokonany. Myślę, że na pozycji przedniej inni gracze mogą przynieść więcej pomocy. Nie mam żadnych uprzedzeń co do Moraty, wszak grał bardzo ciężko w końcowej fazie sezonu. Mata została wykluczona z składu Pucharu Świata jest trudną decyzją, ale inni gracze mają również marzenie udziału w Pucharze Świata . "

Mówiąc o wybranych graczach hiszpańskiego napastnika, Lopetegui skomentował: "Trzech ludzi Aspas, Diego Costa i Rodrigo ma inne cechy. Aspas może stworzyć zagrożenie w obszarze karnym. Rodrigo ma również tę umiejętność, a Diego Costa może dać drużynie ofensywną agresywność i pomóc nam otworzyć przestrzeń. Gdzie znaleźć tani
stroje piłkarskie"

...
نویسنده : kelly بازدید : 31 تاريخ : پنجشنبه 3 خرداد 1397 ساعت: 20:12