Jak Neymar będzie w Pucharze Świata?

ساخت وبلاگ
چکیده : Siedząc w najlepszej na świecie cenie 220 milionów euro, Neymar był kiedyś nazywany najbliższ... با عنوان : Jak Neymar będzie w Pucharze Świata? بخوانید :

Siedząc w najlepszej na świecie cenie 220 milionów euro, Neymar był kiedyś nazywany najbliższym graczem "Messi", ale po przeniesieniu do Ligue, ekspozycja Neymaru spadła, a konkurencyjność ligi francuskiej była znacznie mniejsza niż w La Liga.


26-letni Neymar uczestniczył tylko w ostatnim Pucharze Świata i zdobył brązowe buty z 4 bramkami. Liczby były nawet lepsze niż Messi i Ronaldo. Niestety, Neymar został ranny przypadkowo kilka miesięcy temu. Oczekuje się, że data jego powrotu nastąpi przed Mistrzostwami Świata. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie grał w oficjalną grę. Państwo jest dobre, a złe - tajemnicą. Jeśli jednak status Neymar powróci do 100%, linia ataku utworzona z Coutinho będzie jedną z najsilniejszych przestępstw w rosyjskim Pucharze Świata. Gdzie jest sklep z koszulka mistrzostwa świata 2018 Brazylia w pobliżu?

 

Puchar Świata w Rosji jest coraz bliżej, a fani są coraz bardziej podekscytowani. Nowa koszulka Mistrzostwa Świata 2018 kontynuuje swój zwykły styl. Brazylijska drużyna to silny zespół. Jakie niespodzianki przyniesie to fanom? Z niecierpliwością czekamy na to razem.

 

...
نویسنده : kelly بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 ساعت: 19:21