Gdy zbliżają się Mistrzostwa Świata, Peru wywołuje gorączkę futbolową

ساخت وبلاگ
چکیده : W Peru miłośnicy futbolu są liczni. Gdy zbliżał się Puchar Świata w Rosji w 2018 roku, zespół... با عنوان : Gdy zbliżają się Mistrzostwa Świata, Peru wywołuje gorączkę futbolową بخوانید :

W Peru miłośnicy futbolu są liczni. Gdy zbliżał się Puchar Świata w Rosji w 2018 roku, zespół peruwiański pokonał zespół Nowej Zelandii 2-0 w listopadzie ubiegłego roku i dostał ostatni bilet. Peruwiańska narodowa gorączka futbolowa ponownie wystartowała. Fani podbijają koszulki piłkarskie World Cup 2018, aby wesprzeć swoją drużynę narodową.

117-letni klub Lima League jest jedną z trzech najlepszych drużyn w Peru i 22 razy wygrał mistrzostwo ligi. Młodzi studenci są zobowiązani do płacenia czesnego za 200 nowych miesięcy miesięcznie. Gdy kompetencja zostanie spełniona, uczniowie zostaną zaproszeni przez trenera do udziału w zawodach na poziomie profesjonalnym.

W Peru, kibice futbolu używają swojej własnej drogi, aby sprostać oczekiwaniom Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2018 roku. Oprócz zbierania kart gwiazd z Mistrzostw Świata i przygotowania
koszulka mistrzostwa świata 2018 Peru narodowej, wielu ludzi skorzystało z biletów na Mistrzostwa Świata, aby przygotować się do nadchodzących zawodów Pucharu Świata.

...
نویسنده : kelly بازدید : 9 تاريخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397 ساعت: 19:04