Liverpool 2018-19 Nowy Domowe Koszulka

ساخت وبلاگ
چکیده : Pod hasłem "This Means More" New Balance połączyło siły z klubem Premier League Liverpool,... با عنوان : Liverpool 2018-19 Nowy Domowe Koszulka بخوانید :

Pod hasłem "This Means More" New Balance połączyło siły z klubem Premier League Liverpool, aby wprowadzić na rynek swoje nowe koszulki w domu na sezon 2018-19. Nowa koszulka Liverpool kontynuuje uznaną retro stylizację i kontynuuje. Prezentowana w bogatej czerwieni, frontalny motyw inspirowany jest sceną Anfield.

Nowy temat podkreśla futbol jako sposób na życie, stadion jest w domu, a koszulka jest symbolem tożsamości. Projekt nowej
koszulki piłkarskie, aby wprowadzić krawat, z krawatem, aby styl koszuli zbliżył się do codziennego życia fani mogą również nosić go w codziennym życiu.

Kapitan Liverpoolu Jordan Henderson powiedział: "Nasze koszulki to nie tylko ubrania noszone na ciele. To wciąż część naszego zespołu. Będziemy czuć się bardzo zaszczyceni, gdy założyliśmy koszulki Liverpoolu. Nie możesz sobie wyobrazić, że będzie to dla nas. Co to znaczy? Liverpool jest wyjątkowy i jestem pewny, że nasi fani pokochają ten nowy domowy
Koszulka i dodadzą mu otuchy. "

...
نویسنده : kelly بازدید : 14 تاريخ : شنبه 8 ارديبهشت 1397 ساعت: 19:27