Tottenham 1 Manchester City 3

ساخت وبلاگ
چکیده : Manchester City zamknął tytuł Premier League po powrocie do zwycięskiej drogi z 3-1 zwycięstwem nad ... با عنوان : Tottenham 1 Manchester City 3 بخوانید :

Manchester City zamknął tytuł Premier League po powrocie do zwycięskiej drogi z 3-1 zwycięstwem nad Tottenham Spurs na Wembley w sobotni wieczór. Chcę dostosować koszulki piłkarskie Manchester City z moim imieniem i numerem.

Po rozczarowującym tygodniu dla Manchester City, w którym drużyna Pep Guardioli odpadła z Ligi Mistrzów przez Liverpool i przegrała z arcy-rywalami Manchesterem United, goście mieli marzenie o skończeniu po tym, jak dwa razy w ciągu trzech minut w północno-zachodnim Londynie siatkowali dwa razy. .

kocham Manchester City od wielu lat, mam wszystkie klasyczne
stroje piłkarskie.

Mówiąc po meczu Pep Guardiola odważnie opowiedział się o Raheem Sterlingu. W momencie gdy Sterling zwiększa swoje cele, będzie jednym z najlepszych graczy na świecie, ponieważ ma wszystko. Jest młody i jest w stanie to zrobić.

Po tym, co wydarzyło się w tym tygodniu, przyjść tutaj i zagrać tak, jak my - ci goście są fantastyczni, niesamowici - są niesamowici. Teraz mamy szansę przeciwko Swansea i zamierzamy zostać mistrzami.

...
نویسنده : kelly بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397 ساعت: 19:58