Liverpool 2: 1 Manchester City: Salah pokonuje Manchester City z Ligi Mistrzów

ساخت وبلاگ

Liverpool przekonująco przeniósł się do półfinału Ligi Mistrzów we wtorek, eliminując Manchester City 5-1 na łącznej. Liverpool pokonał Manchester City 2: 1 w drugim meczu na Etihad (Liverpool wygrał pierwszy mecz 3: 0) we wtorek, a sędzia kradł show.

Wydawało się, że Leroy Sane spóźnił się na 2-0 w drugiej połowie, ale został sprawdzony na spalonym. Problem? Nie ma szansy, że jest on na spalonym, jeśli "pass" pochodzi od przeciwnika. A potem Pep Guardiola został wysłany po pierwszej połowie. Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem
stroje piłkarskie Premier League w tym stylu.

Liverpool Mohamed Salah, który latem tego roku zobaczysz w Pucharze Świata z Egiptem, strzelił 39 gola w sezonie na początku drugiej połowy. Dzięki bramkom Mohamed Salah i Roberto Firmino. Czy teraz wygrają Ligę Mistrzów? Nikt nie powinien tego wykluczać. Salah po raz kolejny stworzył cud, podobnie jak on i jego
koszulka Liverpool domowe.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 347 تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت: 17:36