Zlatan Ibrahimovic wraca i wygrywa 4-3 derby

ساخت وبلاگ

Zlatan Ibrahimovic nie jest obcy, by zrobić dramatyczne wejście - i zrobił to właśnie w swoim debiucie w Los Angeles Galaxy.

Manchester United przerwał kontrakt szwedzkiego napastnika na przerwę międzynarodową, aby umożliwić mu przeprowadzkę do Ameryki i został zadebiutowany w derbach w Los Angeles.

Ibrahimovic jest nadal w dobrym stanie. Mam nadzieję, że przyniesie fanom więcej niespodzianek. Jego
koszulki piłkarskie Los Angeles Galaxy jest klasyczna na zawsze.

36-letni Ibrahimović zastąpił swoją drużynę 3-1 w dół i zainicjował atak Galaxy, który doprowadził do gola, zaledwie dwie minuty po jego rozpoczęciu. Jest tak przystojny, że ma na sobie ten nowy
koszulka domowe.

Potem padł ogłuszający gol ze szwedzkiej bramki Ibrahimovic z 40 jardów, a strzał zza bramkarza z Los Angels, Tylera Millera, był poza jego linią.

Następnie udał się do domu w ostatnich sekundach gry, aby zakończyć wielki comeback i wygrać 4-3 derby.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 273 تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت: 17:48