Griezmann otrzymuje remis Atlético Madryt, po tym, jak Ronaldo zdobył Real Madryt

ساخت وبلاگ
چکیده : Losowanie 1-1, zabezpieczone bramkami Cristiano Ronaldo i Antoine Griezmann, pozostawia Atlét... با عنوان : Griezmann otrzymuje remis Atlético Madryt, po tym, jak Ronaldo zdobył Real Madryt بخوانید :

Losowanie 1-1, zabezpieczone bramkami Cristiano Ronaldo i Antoine Griezmann, pozostawia Atlético Madryt 11 punktów za Barceloną na szczycie tabeli. Pozostawia także cztery punkty przewagi nad Real Madryt, pozostawiając siedem meczów. Ta koszulki piłkarskie Real Madryt domowe ma styl zarówno domowy, jak i na zewnątrz. Są tu już pięć lat z rzędu, nie przegrywając w lidze; stało się to prawdziwą rywalizacją i to były konkurencyjne derby, pomimo sugestii, że będzie to "bezkofeinowa".


Chciałbym dostać stroje piłkarskie Primera División dla mojego syna, on będzie taki szczęśliwy. Rezultat bardziej pasował do Atlético Madryt, a to była strona gospodarzy, która odniosła zwycięstwo pod koniec, znakomita gra od Jana Oblaka odmawia Sergio Ramos w 90. minuta. Nie chcieli remisu, choć jego znaczenie było względne, być może ujawniło się, gdy Ronaldo został wycofany po godzinie. Obie te strony prawie na pewno mają przed sobą europejskie półfinały. To, czego nie mają, to już wyścig tytułowy - ale potem wiedzą o tym od jakiegoś czasu.

Real Madryt będzie rozczarowany, że nie byli w stanie zdobyć trzech punktów z tego meczu. Byli lepszą drużyną przez większą część gry, ale cel Griezmann wystarczył, aby dać gościom punkt na Santiago Bernabeu. Są niepokonani w swoich ostatnich pięciu wizytach w Liga na tym terenie.

...
نویسنده : kelly بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 20 فروردين 1397 ساعت: 18:12