Bramka Gabriel Jezus daje zwycięstwo zemsty Brazylijczyka, aby zakończyć niepokonany wyjazd Niemiec

Brazylia wygrała z Niemcami 1: 0 zwycięstwo nad Niemcami, aby uzyskać miarę zamknięcia po upokarzającej porażce podczas Mistrzostw Świata 2014. Jest bardzo szczęśliwy oglądając graczy pocących się mokrą koszulka mistrzostwa świata 2018 Brazylia.

Obie światowe mocarstwa spotkały się po raz pierwszy od czasu, gdy Niemcy zawiodły Brazylię 7-1 w domu prawie cztery lata temu.

To prawdziwa
koszulki piłkarskie. Jednak obrońca Brazylii we wtorek był stauncherem w Monachium, a jedyną różnicą okazał się samotny gol Gabriel.

Jezus wykonał kontratak w 36. minucie, a jego strzał został trafiony z 15 metrów.

Jednak niecałą minutę później Willian posłał Curlingowi krzyżyk do Jezusa, którego potężny strzał trafił prosto na bramkarza Niemca Kevina Trappa, ale został przerwany przez linię.

Niemcy prawie skradli remis w 92. minucie, kiedy Toni Kroos znalazł miejsce do strzelania, ale bramkarz Alisson dobrze zrobił, aby uratować.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 373 تاريخ : شنبه 11 فروردين 1397 ساعت: 19:25