Trener AS Roma: nie boi się Chelsea 57 milionów wykopali 2 gwiazdki

ساخت وبلاگ
چکیده : Według Sky Sports, trener AS Roma Di Francisco powiedział, że nie może decydować o wyjeździe lub wyj... با عنوان : Trener AS Roma: nie boi się Chelsea 57 milionów wykopali 2 gwiazdki بخوانید :

Według Sky Sports, trener AS Roma Di Francisco powiedział, że nie może decydować o wyjeździe lub wyjeździe z Dzeko, ponieważ gdy klub zdecyduje się sprzedać napastnika z Bośni i Hercegowiny, oczywiście klub ma własne powody do sprzedania.
Według wielu doniesień medialnych wcześniej, Chelsea osiągnęła porozumienie z AS Roma, podadzą oni Dzeko i Emerson dwóch graczy Koszulka AS Roma, Rzym otrzyma opłatę transferu wynoszącą około 57 milionów funtów.
Aby jego własny wielki napastnik został sprzedany, trener AS Roma Di Francisco powiedział: "Moje osobiste życzenia są wynikiem sprawy, jeśli klub sprzedał Dzeko, oni naturalnie mają swoje powody i wyjaśnią mi, dlaczego to robią."
"Czy nienawidzę obecnego rynku transferowego? lubimy jego Stroje Piłkarskie.To zależy od tego, czy klub będzie miał później posiłki, jeśli nie, odpowiedź brzmi" tak ", inaczej będzie" nie ". Oczywiście, jeśli Dzeko odejdzie, będziemy również szukać innych rozwiązań. Hick ma charakter odróżniający, podobnie jak Devereur, jest zdolny do wielu pozycji na linii ataku, ale jest jeszcze za wcześnie, aby to powiedzieć.

...
نویسنده : kelly بازدید : 14 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 14:05