Messi: Jeśli nie dostanę pucharu świata w tym roku, wycofam się z Argentyny

ساخت وبلاگ
چکیده : Messi niedawno przyjął wywiad z argentyńską telewizją. W wywiadzie Messi ujawnił, że jeśli nie wygra... با عنوان : Messi: Jeśli nie dostanę pucharu świata w tym roku, wycofam się z Argentyny بخوانید :

Messi niedawno przyjął wywiad z argentyńską telewizją. W wywiadzie Messi ujawnił, że jeśli nie wygra w tym roku koszulka Mistrzostwa Świata 2018, najprawdopodobniej zrezygnuje z reprezentacji Argentyny. Może to być również ostatni Puchar Świata, w którym brał udział.

Na zbliżający się
Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, Messi powiedział: "Mistrzostwa Świata w Rosji jest coraz bliżej, a mój mózg jest tego świadom, ale teraz mam kilka bardzo ważnych rzeczy do zrobienia w Barcelonie. Wiem, że wszyscy chcą, żebym wygrał Mistrzostwa Świata w Rosji, to bardzo mnie wzrusza, ale muszę ciężko pracować dzień po dniu. "Jestem gotów kupić koszulki piłkarskie mistrzostw świata.

Messi powiedział: "Wszystko w przeszłości sprawiło, że poczułem, że to może być ostatni raz, kiedy grałem na mistrzostwach świata. Trzy razy w finale wydaje się bez sensu, jeśli nadal nie możemy wygrać mistrzostwa tym razem, co mamy Doświadczeni wcześniej jeszcze raz wywrą na nas presję, w takim przypadku możemy nie mieć innego wyboru, niż wycofać się z reprezentacji Argentyny. "

"Aby sprzedać swoje gazety, reporterzy zawsze przekazują każdemu pomysł, który musimy wygrać. W rzeczywistości jest tylko kilka osób, które wymagają, abyśmy wygrywali. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się uczynić mniej tego rodzaju uwag. Możemy cieszyć się czasem w drużynie narodowej. "

Na koniec Messi wyraził swoje pragnienie Pucharu Świata: "Myślałem o tym, że jestem w stanie ponownie wziąć udział w finałach mistrzostw świata, wygrać mecz, a następnie podnieść trofeum. To jest moje wieczne marzenie, kiedy świat Puchar jest bliższy, Im bardziej intensywne jest to pragnienie, wszyscy wiemy, jak trudno jest zdobyć Puchar Świata, aw 2014 r. Byliśmy o krok bliżej i nie mogliśmy osiągnąć tego w bliskim sąsiedztwie, to naprawdę sprawiło, że ludzie poczuli się zawzięci. Wszyscy chcemy wygrać Puchar Świata to nie tylko ja, moja rodzina i cała Argentyna chcą wygrać Mistrzostwa Rosji 2018. "

...
نویسنده : kelly بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 1 فروردين 1397 ساعت: 9:50