AC milan 3 Chievo 2! Przebudzenie AC Milan Andre Silva

ساخت وبلاگ
چکیده : Serie A AC Milan Zwycięstwo 3: 2 nad Chievo, napastnik Portugalii, Andre Silva, strzelił zwycięskieg... با عنوان : AC milan 3 Chievo 2! Przebudzenie AC Milan Andre Silva بخوانید :

Serie A AC Milan Zwycięstwo 3: 2 nad Chievo, napastnik Portugalii, Andre Silva, strzelił zwycięskiego gola w 82. minucie. To są jego dwie kolejne mecze, w których AC Milan zdobył kluczową piłkę, aby pomóc drużynie zdobyć więcej niż 4 punkty! Cieszę się, że widzę jego koszulki piłkarskie AC Milan na boisku.

Silva w końcu otworzył swój cel w ostatniej rundzie Serie A, a on strzelił gola w czasie kontuzji, aby pomóc AC Milan wygrać przeciwnika. Zdobądź tę koszulki piłkarskie jako pamiątkę. Silva ponownie grała na ławce, a jego gol jeszcze raz pomógł AC Milan zdobyć 3 punkty.

Silva, który złamał dwa kolejne mecze, był bardzo szczęśliwy po meczu. W wywiadzie dla Sky Sports powiedział: "Cieszę się z mojego celu, ale to, co mnie cieszy, to to, że zespół wygrał." Byłem na ławce wcześniej. Zajęło to dużo czasu, ale wciąż byłem Chciałbym zostać w AC Milan i nadal strzelać bramki dla zespołu, myślę, że w pełni dostosowałem się do Serie A. "

...
نویسنده : kelly بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 28 اسفند 1396 ساعت: 16:44