Stoke City 0 Manchester City 2: David Silva olśniewa, aby tytuł był w zasięgu ręki

ساخت وبلاگ
چکیده : Kapitan Vincent Kompany mówi, że Manchester City ma "szansę na jednorazowe życie", ... با عنوان : Stoke City 0 Manchester City 2: David Silva olśniewa, aby tytuł był w zasięgu ręki بخوانید :

Kapitan Vincent Kompany mówi, że Manchester City ma "szansę na jednorazowe życie", aby wygrać tytuł przeciwko rywalem Manchester United po tym, jak przywrócili swoją 16-punktową przewagę na szczycie tabeli ze zwycięstwem w Stoke. Jako fan Manchester City, Jestem szczęśliwy, że mam Stroje Piłkarskie.

"Jesteśmy teraz bardzo blisko", powiedział Guardiola, patrząc na relaksujący obraz, kiedy zastanawiał się nad dowodzącym stanowiskiem Manchesteru. "Mamy 81 punktów, co jest dużo. Rozumiem, że dla naszych fanów ważne jest, aby wygrać z
Manchester United, ale celem jest kolejna gra w Evertonie. Potem, jeśli gramy jak dzisiaj, wcześniej czy później będziemy zwycięzcami. "

Kibice noszący 
Koszulki Piłkarskie Manchester City wiwatowali z okazji zwycięstwa. Guardiola był pełen pochwał dla Silva, który sprawił, że brzmiało to tak, jakby wejście na boisko było dla niego formą ucieczki w momencie, gdy chodzi o jego życie osobiste. "Kiedy gram w piłkę nożną, zapominam o wszystkim innym" - powiedział. "Moje prywatne życie jest dla mnie bardzo trudne, ale mój syn walczy i staje się lepszy".

...
نویسنده : kelly بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 17:37