Manchester City 1 Chelsea 0: Bernardo Silva uderza jako mistrz w rozdaniu tytułu z zaledwie walką

ساخت وبلاگ
چکیده : Byli to mistrzowie Premier League przeciwko czempionom-elektom, a przepaść była jeszcze większa niż ... با عنوان : Manchester City 1 Chelsea 0: Bernardo Silva uderza jako mistrz w rozdaniu tytułu z zaledwie walką بخوانید :

Byli to mistrzowie Premier League przeciwko czempionom-elektom, a przepaść była jeszcze większa niż nadzwyczajne 25 punktów, które teraz dzielą piątą pozycję Chelsea z topowego stołu w koszulki piłkarskie Manchester City.

Jedną z piosenek śpiewanych przez fanów Manchester City jest "my tak naprawdę nie jesteśmy tutaj", przypomnienie dni z późnych lat 90., kiedy to byli drużyną trzeciego rzędu, ale to Chelsea naprawdę nie była na tym urządzeniu.

zdobądź koszulki piłkarskie, aby wesprzeć Manchester City.Chelsea dała zaskakująco negatywny wynik i nie udało się trafić do celu w meczu, ponieważ bramka Bernardo Silva w niecałą minucie w drugiej połowie przypieczętowała mecz i popchnęła Manchester City bliżej tytułu Premier League.

Badacz Sky Sports Gary Neville nazwał wystawę Chelsea "absolutnie nie do przyjęcia" i oskarżył graczy Conte o bycie "manekinami".

...
نویسنده : kelly بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت: 10:52