Manchester City 1 Chelsea 0: Bernardo Silva uderza jako mistrz w rozdaniu tytułu z zaledwie walką

Byli to mistrzowie Premier League przeciwko czempionom-elektom, a przepaść była jeszcze większa niż nadzwyczajne 25 punktów, które teraz dzielą piątą pozycję Chelsea z topowego stołu w koszulki piłkarskie Manchester City.

Jedną z piosenek śpiewanych przez fanów Manchester City jest "my tak naprawdę nie jesteśmy tutaj", przypomnienie dni z późnych lat 90., kiedy to byli drużyną trzeciego rzędu, ale to Chelsea naprawdę nie była na tym urządzeniu.

zdobądź koszulki piłkarskie, aby wesprzeć Manchester City.Chelsea dała zaskakująco negatywny wynik i nie udało się trafić do celu w meczu, ponieważ bramka Beardo Silva w niecałą minucie w drugiej połowie przypieczętowała mecz i popchnęła Manchester City bliżej tytułu Premier League.

Badacz Sky Sports Gary Neville nazwał wystawę Chelsea "absolutnie nie do przyjęcia" i oskarżył graczy Conte o bycie "manekinami".

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 403 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت: 10:52