Premier League: Mohamed Salah uderza 32 gole sezonu

ساخت وبلاگ
چکیده : Ostateczny 32-letni Mohamed Salah pomógł Liverpool zdobyć drugie miejsce w Premier League po ... با عنوان : Premier League: Mohamed Salah uderza 32 gole sezonu بخوانید :

Ostateczny 32-letni Mohamed Salah pomógł Liverpool zdobyć drugie miejsce w Premier League po zwycięstwie 2: 0 w sobotę u siebie z drużyną Newcastle United zarządzaną przez byłego szefa Reds, Rafaela Beniteza. Sadio Mane, który strzelił 14 gola w sezonie, był także w czołówce Jurgena Kloppa, który przegrał tylko jedną z ostatnich 20 ligowych rozgrywek.Koszulki Piłkarskie Liverpool Salah, którego 32 gole pasuje do całego wyniku Newcastle w wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, ponownie zdobył uznanie po kontynuowaniu biegu, w którym strzelił gola w siedmiu kolejnych meczach.

Liverpool powrócił na drugie miejsce w angielskiej Premier League, chociaż Manchester United może przeskoczyć zespół Juergen Klopp w poniedziałek, kiedy odwiedza Crystal Palace.

nowa czerwona koszulki piłkarskie dziecięca wychodzi.Liverpool nie ma szans na złapanie Manchester City, ale zdobycie drugiego miejsca w drużynie grającej prawdopodobnie najlepszy futbol w Europie pozostaje w zasięgu ręki.

...
نویسنده : kelly بازدید : 13 تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت: 15:43