Chelsea 1 Barcelona 1: Messi przełamuje bluesowy hoodoo, pozostawiając remis w równowadze

Barcelona padła z tyłu po tym, jak Willian uderzył Chelsea z przodu, Lionel Messi strzelił swojego pierwszego gola w meczu z Blues.

Lionel Messi strzelił po raz pierwszy w meczu z Chelsea, kiedy Barcelona wyszła z tyłu, aby zdobyć kluczową bramkę na wyjeździe w drugiej połowie meczu 16 ostatnich Ligii Mistrzów. Jeśli jesteś zaskoczony występem Messi, przejdź do sklepu kup Koszulki Piłkarskie FC Barcelona Messi, aby go wspierać.

Chelsea i Barcelona stanęły naprzeciwko siebie po raz 13. w Lidze Mistrzów, odnawiając rywalizację po klasycznym półfinałowym starciu w 2012 roku, a przez większość zawodów między stronami nie było nic, mimo nieuchronnej dominacji Barcelony w piłce .

Willian kontynuował swoją fantastyczną ostatnią formę dzięki innym wyróżniającym się wyświetlaczom.jaka piękna Koszulki Piłkarskie FC Barcelona dzieci. W pierwszej połowie dwukrotnie strzelił bramkę, a strzały trafiły w słupek, a Marc-Andre ter Stegen wylądował na miejscu.

Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P...
ما را در سایت Stroje Piłkarskie,Koszulki Piłkarskie,Mistrzostwa Świata w P دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kelly moda2sportowe بازدید : 336 تاريخ : دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت: 16:00