Technologia odtwarzania wideo zostanie wykorzystana w Mistrzostwa Świata 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : Według Sky Sports na Twitterze prezydent FIFA Philippe Le Floc'h powiedział, że technologia powt... با عنوان : Technologia odtwarzania wideo zostanie wykorzystana w Mistrzostwa Świata 2018 بخوانید :

Według Sky Sports na Twitterze prezydent FIFA Philippe Le Floc'h powiedział, że technologia powtórek wideo będzie używana w Mistrzostwa Świata 2018.

Zeszłego lata w Pucharze Konfederacji pojawiła się technologia odtwarzania wideo. W procesie korzystania z tej technologii pomógł kilka kontrowersyjnych kar.
W tym sezonie na stadionie Bundesliga i Serie A technologia odtwarzania wideo jest w pełni sprawna. Przedstawiciele Primera División i Ligue 1 ogłosili, że w przyszłym sezonie będą korzystać z technologii odtwarzania wideo. Można powiedzieć, że technologia odtwarzania wideo została w pełni wdrożona na głównym stadionie europejskiej ligi.

Pomimo pewnych kontrowersji związanych z technologią odtwarzania wideo, FIFA zdecydowała się wykorzystać tę technologię podczas tegorocznych Koszulka Mistrzostwa Świata 2018, aby zmniejszyć liczbę kontrowersyjnych mandatów. Po raz pierwszy wykorzysta technologię odtwarzania wideo w Mistrzostwach Świata w Rosji.

...
نویسنده : kelly بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت: 14:45